TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Grudziądz z umowami na projekty niskoemisyjnego transportu
InfoTram - Opublikowano: 04.10.2016 08:31:46 3 komentarze
Ankieterzy policzą grudziądzkich pasażerów

Pod koniec września w grudziądzkim Urzędzie Miasta podpisano umowę na przygotowanie pierwszej części dokumentacji projektowej zadania pn. "Niskoemisyjny transport publiczny".

Kontakty z pozostałymi 2 firmami zostaną asygnowane w tym tygodniu. Łączna wartość przedsięwzięcia to 2 753 190 zł brutto. Jak już informowaliśmy na łamach InfoTram dwie z trzech części dotyczą stricte komunikacji tramwajowej. Przypomnijmy zatem, iż zadanie składa się z następujących części:

- część 1 - wykonawca: ZNAK Gdańsk Sp. z o.o., wartość: 1 089 000 zł brutto - obejmować będzie następujące ulice: Al. 23 Stycznia, ul. Focha, ul. Hallera, ul. Dworcową i ul. Toruńską. Projektanci przygotują m.in. dokumentację przebudowy istniejących skrzyżowań (Aleja 23 Stycznia/Piłsudskiego/Rapackiego/Focha wraz z torowiskiem tramwajowym na rondo, ul. Hallera/Focha - wraz z torowiskiem, ul. Dworcowej/Moniuszki, ul. Dworcowej/Królewskiej), węzła przesiadkowego na ul. Al. 23 Stycznia wraz z instalacją do podłączenia stacji ładowania autobusów i dworca multimodalnego na ul. Dworcowej.

- część 2 - wykonawca: Mosty Katowice Sp. z o.o., wartość: 861 000 zł brutto - obejmować będzie następujące ulice: ul. Kruszelnickiego, ul. Dąbrowskiego, ul. Sienkiewicza, ul. Sikorskiego, ul. Rapackiego, ul. Ikara, ul. Nauczycielską, ul. Polskich Skrzydeł, ul. Rydygiera i ul. Poniatowskiego. Projekt przebudowy układu komunikacyjnego od pętli autobusowej na ul. Poniatowskiego do pętli autobusowej na ul. Rydygiera polegać będzie m.in. przygotowaniu projektu pętli autobusowej na ul. Rydygiera i ul. Poniatowskiego wraz z instalacją do podłączenia stacji ładowania autobusów, zaprojektowaniu urządzeń bezpieczeństwa ruchu kołowego i pieszego oraz przebudowy urządzeń odwodnienia pasa drogowego i wykonaniu aktualizacji projektu ul. Ikara.

- część 3 - wykonawca: PROGREG Sp. z o.o. z Krakowa, wartość: 803 190 zł brutto - zadanie obejmować będzie m.in. przygotowanie dokumentacji modernizacji istniejącego torowiska tramwajowego od ul. Wiejskiej do pętli tramwajowej na OM Rządz (z wyłączeniem odcinka od ul. Kraszewskiego do ul. Południowej), budowy toru odstawczego na pętli przy ul. Konstytucji 3 Maja, modernizacji infrastruktury przystankowej, wymiany trakcji tramwajowej i linii zasilających oraz przedstawienie możliwości wykonania małego węzła przesiadkowego w rejonie pętli Rządz.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Grudziądz
 • allensteiner – 05.10.2016

  Trasy bez szans ba wzrost ... skarbonka. Zdecydowanie do likwidacji, tylko autobusy. Kasa do Olsztyna.

 • asm. – 06.10.2016

  Brawo Grudziądz .Tramwaje w Waszym mieście to dodatkowa wartość.Świetnie wpisują się w tkankę , zwłaszcza na wąskich uliczkach wsród starej zwartej zabudowy. Linia tramwajowama sens.

 • J2M – 12.10.2016

  Tramwaj to prawdziwa ozdoba i dowartościowanie miasta.Szkoda tylko , że niektórzy włodarze (od siedmiu boleści ) miast tego nie rozumieją - vide Gliwice , Ruda Śląska.Miasto bez tramwaju to nie miasto.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....