TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoRail

InfoBike

Wchodzi Bosch Coach Infotainment. Aby podróż była przyjemniejsza
InfoBus.pl - Opublikowano: 31.08.2020 13:00:24
Wchodzi Coach Infotainment. Aby podróż była przyjemniejsza

Firma El-Cab Sp. z o.o. od wielu lat jest dystrybutorem na rynek polski produktów firmy Bosch Car Multimedia z przeznaczeniem do autokarów, autobusów i pojazdów użytkowych.

Dynamicznie rozwijająca się sytuacja w transporcie publicznym wymusza na producentach dostarczanie coraz bardziej rozbudowanych jeśli chodzi o użytkowość, jak również kompleksowych rozwiązań, a nie jedynie pojedynczych produktów czy komponentów.

Firma Bosch Car Multimadia stara się podążać za tymi trendami zaskakując nas zaawansowanymi produktami z przeznaczeniem między innymi do zastosowania w autobusach. Jednym z takich rozwiązań jest seria produktów Coach Infotainment.

Coach Infotainment

Jest to najnowsza generacja systemów informacyjno-rozrywkowych firmy Bosch, do profesjonalnego użytku między innymi w autokarach. Dzięki doskonale dopasowanym komponentom, certyfikowanym zgodnie ze wszystkimi odpowiednimi normami automotive, a także wysokiej jakości transmisji sygnału przez Ethernet AVB, wnętrze autobusu przekształca się w "cyfrową sieć na kołach", która zaspokaja potrzeby zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Monitory o wysokiej rozdzielczości i innowacyjne systemy dźwiękowe firmy Bosch stanowią uzupełnienie tej serii produktów.

-"Możliwość ciągłego aktualizowania serii Coach Infotainment gwarantuje długoterminową żywotność systemu. Ponadto rozwiązanie może być używane w pojazdach na całym świecie co jest niewątpliwie ogromną zaletą" – mówi Piotr Burał, product manager firmy El-Cab Sp. z o.o. specjalizujący się w systemach audio-video.

-"Dzięki łatwej instalacji i obsłudze, a także niezawodności oraz innowacyjności tego systemu, podróżowanie autokarem staje się atrakcyjniejsze i bardziej komfortowe w porównaniu z innymi środkami transportu. Są to bezpośrednie korzyści płynące z zastosowania tego systemu zarówno dla producentów autobusów, jak i operatorów publicznego transportu zbiorowego. Seria Coach Infotainment zostanie wprowadzona na rynek we wrześniu tego roku a od stycznia 2021 będzie dostępna w sprzedaży. Zachęcam do kontaktu celem porozmawiania na temat możliwości i zalet tego systemu" – dodaje Piotr Burał.

Szczegółowe informacje na temat produktów Bosch Car Multimedia, w tym również serii Coach Infotainment można znaleźć TUTAJSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
komponenty
autokar
El-Cab

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....